Kāzas Madonā. Līgavas pieredze – Kā es izvēlējos kāzu fotogrāfu

Kāzas Madonā, Madonas baznīca

Kāzas Madonā, tikko izlasīju pozitīvas atsauksmes par kāzu fotografēšanu Madonā! Paldies!

Līgavas pieredze – Kā es izvēlējos kāzu fotogrāfu

Pastāstīšu par manu pieredzi – meklējot kāzu fotogrāfu. Es meklēju fotogrāfu – internetā, tas ir ērti, jo var aplūkot fotogrāfu darbus, un tas ir iespējams jebkurā brīvā brītiņā. Tā pat arī es savai īpašai kāzu dienai meklēju ļoti daudz ideju, padomu. Iepriekš no draudzeņu loka biju dzirdējusi par to, ka kāzu fotogrāfs jāmeklē laicīgi, jo visi labie fotogrāfi tiek laikus “izķerti”, kas nozīmē, ka mūsu nozīmētajai kāzu dienai jāmeklē fotogrāfs laicīgi.

Kāzas Madonā, Madonas baznīca

Kāzas Madonā, Madonas baznīca

Vispirms fotogrāfu manām kāzām es meklēju pati, jo draugs daudz strādāja, un man bija vairāk brīva laika. Sāku meklēt Google meklētājā – kāzu foto, kāzu fotogrāfijas, kāzu fotogrāfs. Tad nu gāju cītīgi visam sarakstam cauri – skatoties mājas lapas, un galvenokārt kāzu bildes, kas mani interesēja.

Piesaistīja skatienu tieši tās bildes, kādas es savās kāzās arī gribētu, gan emocijas, gan īpaši kadri, kas nav klasiskās kāzu bildes. Tā uzreiz man jau parādījās atsevišķi favorīti – kurus piefiksēju, rādiju arī savam draugam, un tad abi skatījām cauri. Noteicoša, protams, bija arī cena, jo diemžēl mūsu budžets bija ierobežots. Lai kā arī nebūtu, gribējām tomēr arī savu kāzu fotogrāfu, jo uz draugiem vien paļauties nevar. Vienu reizi mūžā tak tik nozīmīga diena, un būtu grēks to neiemūžināt skaistās bildēs, lai paliktu atmiņā uz visu mūžu.

Kāzu fotosesija Madonas parkā

Kāzu fotosesija Madonas parkā

Laikam būtu neadekvāti saukt tos fotogrāfus, kurus uzreiz atlasīju kā nederīgus, un tos, kuri mūsu acīs likās ļoti pat atbilstoši kāzu fotogrāfa titulam. Lai cik profesionāls nebūtu fotogrāfs, tomēr ne visi var būt kāzu fotogrāfi. Kāzas ir jāizjūt, ir jānoķer īstie mirkļi un jāierauga kādas neparastas rozīnītes, ko pat viesi varbūt kāzu dienā nepamana, bet bildēs tas ir skaisti redzams.

Arī forumos var atrast ļoti daudz atsauksmju par kāzu fotogrāfiem, bet tas viedoklis, es domāju, katram ir ļoti individuāls, jo gaumes mums katram atšķiras. Mūsu stāsts beidzās ar to, ka to fotogrāfu, kuru vēlējamies un tas bija ierindots pirmā vietā, diemžēl vairs nebija pieejams mūsu kāzu dienas datumā.

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Mēs bijām priecīgi, ka mūsu otrs izvēlētais fotogrāfs bija pieejams. Fotogrāfs mūs ļoti laipni uzrunāja pa telefonu, sarunājām tikties. Jau iepriekš norunājām, ko vēlamies, ko nē, kādas izmaksas. Fotogrāfs ir ap 30 gadiem, ļoti zolīds kungs. Man, ja godīgi ir mazi aizspriedumi pret vecāka gada gājuma fotogrāfiem, jo liekas, ka viņi tās bildes taisa tikai pēc standarta, bet tas ir tikai mans viedoklis.  Vispār fotogrāfu es varētu nosaukt ar lielo burtu. visu cieņu, esam ar vīru apmierināti par kāzu fotogrāfa izvēli.

Gribētos arī novēlēt citiem pāriem izvēlēties vislabāko un piemērotāko kāzu fotogrāfu tieši Jums.