Kāzu fotogrāfijas izstādē Kāzu portreti no 11. līdz 31.jūlijam tc “Mols”.

Jūlijs ir īsts kāzu organizēšanas laiks ne tikai jaunajam pārim un kāzu viesiem, bet arī pieprasītākajiem kāzu fotogrāfiem, kā Valteram Preimanim, kurš šim darbam tiek aizrunāts jau ziemā. Tirdzniecības centrs “Mols” lūdza 10 kāzu fotogrāfus atklāt vienu, viņuprāt, labāko kāzu fotogrāfiju, kāda viņu profesionālajā darbībā ir izdevusies. Darbi aplūkojami kāzu foto izstādē no 11. līdz 31.jūlijam tc “Mols”.

Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs V.Preimanis

Kāzu fotogrāfēšana vasarā

Vasara, īpaši jau jūlijs, ir laiks, kad ne viens vien jaunais pāris izvēlas svinēt savas kāzas. Kāzu fotogrāfs ir tas cilvēks, kura darbs ir radīt līgavai, līgavainim un kāzu viesiem visskaistākās atmiņas par šo neaizmirstamo notikumu. Tāpēc arī mēs vēlējāmies “MOLA” klientiem parādīt, kādu mākslu rada Latvijas kāzu fotogrāfi šajā tik saspringtajā darba ritmā”, stāsta Liene Apine, tirdzniecības centra “Mols” vadītāja.

Kāzu fotogrāfa tehniskais nodrošinājums

Svarīgs ir arī fotogrāfa tehniskais nodrošinājums – nopietniem fotogrāfiem vienmēr ir rezerves fototehnika. Protams, bez pieredzes un tehnikas svarīgs arī produkts – fotogrāfijām jābūt interesantām, tām jāveido emocionāls stāstījums par notikumiem, apvienojot gan romantiskas notis, gan humoru. Labam kāzu fotogrāfam jāprot ieraudzīt cilvēkos skaisto un labo.”

Pieteikties kāzu bezmaksas fotosesijai Jūs varat izmantojot kontaktu sadaļu, šeit