Kāzas Cēsīs

Kāzu fotogrāfēšana skaistajās Cēsīs

Kāzas Cēsu vecpilsētā. Lielisko Cēsu Viduslaiku pils panorāmu varat baudīt Cēsu Pils dārzā. Tepat iespējams apskatīt arī pie mūra sētas koka kastē esošo Ļeņina skulptūru, kas no 1959. līdz 1990.gadam atradās pilsētas centrālajā – Vienības – laukumā. Cēsu Pils komplekss īpaši gaida tos, kas nolēmuši laulāties Cēsu novadā. Cēsu pils kompleksa telpas un skaisto pils dārzu var iznomāt kāzu svinēšanas pasākumam, Jūsu vedēji, Jūsu kāzu dienu varat padarīt īpašu tieši Cēsīs.

Cēsu Pils dārzs vai Cēsu Jaunā pils – sapņu vieta romantiskām kāzām

Saulainā vasaras dienā kāzām un pastaigā brīvā dabā piemērots būs tieši Cēsu pils dārzs. Jaunajam pārim draugiem būs iespēja atrasties brīnišķīgā vietā uz majestātiskās Cēsu Viduslaiku pils fona, kur ir iespējams sarīkot svinīgo laulību ceremoniju. Viduslaiku stilā veidotā nojume lieliski papildina skaisto Cēsu ainavu, kā arī noderēs par drošu patvērumu lietus apstākļos.

Reģistrēt laulību atjaunotajā Cēsu Jaunajā pilī

Atjaunotajā Cēsu Jaunajā pilī ir iespējams oficiāli reģistrēt laulību. Svinīgā laulības ceremonija notiek Cēsu pils Lielajā salonā, kas šobrīd ir atguvis savu vēsturisko veidolu, kāds tas ir bijis grāfa Zīversa dzīves laikā. Cēsu pils greznākā telpa padarīs Jūsu laulību ceremoniju īpaši neaizmirstamu, iemūžinot to uz skaistajām fotogrāfijām.

Kāzas Cēsis cermonija Sv. Jāņa luterāņu baznīcā

Kāzu cermonija 1283. – 1287. g. celtā romānikas stila trīsjomu bazilikas baznīcā ar gotikas elementiem bija Livonijas ordeņa Doms. Sv. Jāņa luterāņu baznīca vairākkārt cietusi ugunsgrēkos. 1853. g. arhitekts P.Kampe un būvuzņēmējs M. Sārums sāka celt 65 m augsto torni. Baznīcas tornis apmeklētājiem kalpo arī kā lieliska skatu vieta jaunajam pārim.

Kāzu apmeklējums Cēsīs – Seno rotu kalve

Seno rotu kalvē varat apskatīt seno rotu atdarinājumus un no senlietu meistara Daumanta Kalniņa stāstījuma uzzināt par seno bronzas un sudraba rotu nozīmi un valkāšanas tradīcijām.

Kāzas Cēsu pils parkā

Pils parks ir iecienītākā atpūtas vieta un krāšņākais parks Cēsīs. Parka kāpņu lejasdaļas malās novietotas astoņas bērnu skulptūras. Pie dīķa apskatāmas skulptūras – zvejnieki, kas velk tīklus, bet tā centrā izvietota dekoratīva skulptūra strūklakas veidā – jaunekļa figūra ar lielu zivi.

Cēsu alus darītava

Kāzu pastaigas laikā pmeklējam kāzās Cēsu alus darītavm, kura ir vecā rūpnīcas ēka, tipiska 19. gs. beigu rūpnīcas ēka. Cēsu alus darītava pamatoti tiek dēvēta par vienu no vecākajām Baltijā.

Kāzu fotosesija Maija parkā Cēsīs

Kāzu fotosesija burvīgajā Maija parkā. Maija un Pils parka rašaņās vēsture ir līdzīga. Abus parkus 19. gadsimta vidū atpūtnieku vajadzībām iekārtoja grāfs Kārlis Zīverss. Maija parks veidots 19 gs., kad parku arhitektūrā modē nāca romantiskas pilsdrupas, tāpēc šeit tās uzbūvētas mākslīgi.

Kāzu fotosesija Ērģeļu klintīs

Ērģeļu klints ir viena no populārākajiem kāzu fotografēšanas vietām Vidzemē, un parasti šeit mēs fotografējam kāzu fotosesiju. Ergļu klinšu apskatei izveidotas kāpnes un iekārtots skatu laukums. No skatu laukuma virs klintīm paveras plaša ainava pāri Gaujas ielejai, un šeit ir lieliska vieta kur fotografēt jauno pāri. Klinšu nosaukums esot radies no atbalss, kas it kā skanējusi kā ērģeles. Savā kāzu pastaigā izstaigājiet Ērģeļu klinšu apkaimi un jūs atradīsiet ne vienu vien neparastu skatu punktu. Lūdzu ievērojiet piesardzību, jo klinšu veidošanās notiek arī mūsdienās.

Kāzu fotosesija Āraišu ezerpilī

Āraišu ezerpils ir kļuvusi par populāru kāzu svinēšanas vietu un savdabīgu Latvijas senvēstures vizualizāciju. Tas ir arī unikāls valsts nozīmes arheoloģijas piemineklis: 9. – 10. gs. seno latgaļu dzīvesvietas paliekas. Pašlaik Āraišui ezerpils daļēji ir jau rekonstruēta un kāzu viesi un apmeklētāji var aplūkot atjaunotos aizvēsturiskos latgaļu koka mājokļus.

kāzas cēsīs

Sazināties par kāzu fotografēšanu Cēsīs izmantojot kontaktformu šeit